RASKauto.lt

Ford - Granada

Granada (GU)

Pasirinkti modifikaciją

Ford Granada (GU) gaminamas nuo 1977 metų. Automobilio gamyba truko 8 metus, iki 1985 metų. Mažiausio galingumo variklis buvo 1.6 (75 Hp), kai tuo tarpu galingiausia versija buvo: . Vairuotojams buvo pasiūlyti varikliai varomi kuru.

Granada Turnier (GNU)

Pasirinkti modifikaciją

Ford Granada Turnier (GNU) gaminamas nuo 1977 metų. Automobilio gamyba truko 8 metus, iki 1985 metų. Mažiausio galingumo variklis buvo 1.6 (74 Hp), kai tuo tarpu galingiausia versija buvo: . Vairuotojams buvo pasiūlyti varikliai varomi kuru.

Granada (GGTL,GGFL)

Pasirinkti modifikaciją

Ford Granada (GGTL,GGFL) gaminamas nuo 1972 metų. Automobilio gamyba truko 5 metus, iki 1977 metų. Mažiausio galingumo variklis buvo 1.7 (69 Hp), kai tuo tarpu galingiausia versija buvo: . Vairuotojams buvo pasiūlyti varikliai varomi kuru.

Granada Coupe (GGCL)

Pasirinkti modifikaciją

Ford Granada Coupe (GGCL) gaminamas nuo 1972 metų. Automobilio gamyba truko 4 metus, iki 1976 metų. Mažiausio galingumo variklis buvo 2.9 (137 Hp), kai tuo tarpu galingiausia versija buvo: . Vairuotojams buvo pasiūlyti varikliai varomi kuru.